Poziom 511

Powrót

POZIOM 511 jest wydawcą własnych kompilacji muzycznych. 511 IN SILENCE to krążek sygnowany naszym logo i pierwszy w Polsce album muzyków litewskiego kolektywu SILENCE FAMILY. Duet Leon Somov & Jazzu, tworzący grupę pośród innych artystów, otrzymał nagrodę MTV Europe Music Awards.

player-foto
Zwiń
Rozwiń
49 zł Zamawiam
więcej
Bookstore
Następna Poprzednia
 • Nasza księgarnia oferuje bogaty wybór gazet, czasopism modowych i designerskich, a także książek i albumów fotograficznych. To najlepsze miejsce na lekturę, oczywiście przy filiżance ulubionej kawy bądź herbaty.
 • Submarino
  Submarino

  „Submarino: Metoda tortur polegająca na przytrzymywaniu głowy człowieka pod wodą, dopóki nie zacznie tonąć.”
  Submarino wciąga i nie daje spokoju. Jak alkohol, przemoc i seks, bez których nie może żyć Nick. Jak narkotyk, od którego uzależniony jest jego brat. Wraz z nimi zanurzamy się w świecie coraz bardziej okrutnym, coraz brudniejszym, coraz ciemniejszym, gdzie można dokonywać tylko złych wyborów, gdzie zawsze może być tylko gorzej.

 • Dubler
  Dubler

  Josh Harper ma piękną żonę, pieniądze, sławę i główną rolę na londyńskim West Endzie. Stephen McQueen obskurną kawalerkę, niefortunne nazwisko, role denatów, wiewiórek i dublera uwielbianego przez tłumy Harpera. Rozwiedziony i samotny większość wolnego czasu spędza, oglądając stare filmy i marząc o lepszym życiu. Jednak nic nie trwa wiecznie. Zawsze można stracić to, co się ma i zdobyć, zdawałoby się nieosiągalne, cele.

 • Opowieść o Niewidzialnym
  Opowieść o Niewidzialnym

  Zbiorowe, pięknie ilustrowane wydanie trzech bestsellerowych powieści Erica-Emmanuela Schmitta – Oskar i pani Róża, Pan Ibrahim i kwiaty Koranu oraz Dziecko Noego. W swych książkach Schmitt pokazuje, że wymiar duchowy, niezależnie od tego, jaką religię wyznajemy, stanowi istotną część naszego życia i uczy czytelników otwartości wobec niego.

 • Wymyślanie wrogów
  Umberto Eco

  Zbiór esejów Umberto Eco – inteligentna rozrywka i intelektualna przygoda dla czytelników. Oto zbiór rozmaitości, czasem zaangażowanych, a czasem stworzonych dla rozrywki, na temat absolutu, ognia, wymyślonej astronomii, katedralnych skarbców, wysp zaginionych, pisarstwa Wiktora Hugo, recepcji Joyce’a w epoce faszyzmu, utopii i przysłów, WikiLeaks, zawoalowanych form cenzury itd.

 • Strefa Szaleństwa
  Strefa Szaleństwa

  Powieść obyczajowo-sensacyjna. Trzej młodzi mężczyźni zakładają się, który z nich uwiedzie spotkaną w barze, nieznajomą Suzy. Niewinna zabawa przeradza się w koszmar z dramatycznymi konsekwencjami, bo Suzy jest żoną zazdrośnika i patologicznego sadysty, na co dzień wziętego, sympatycznego lekarza… Historia miłości i małżeńskiej przemocy, opowieść o sensie rodziny, przyjaźni i lojalności.

 • Diuna
  Diuna

  Specjalna edycja z opracowaniem graficznym autorstwa Wojciecha Siudmaka. Arrakis, zwana Diuną, to jedyne we wszechświecie źródło melanżu – substancji przedłużającej życie, umożliwiającej odbywanie podróży kosmicznych i przewidywanie przyszłości. Z rozkazu Padyszacha Imperatora Szaddama IV rządzący Diuną Harkonnenowie opuszczają swe największe źródło dochodów. Planetę otrzymują w lenno Atrydzi, ich zaciekli wrogowie. Zwycięstwo księcia Leto Atrydy jest jednak pozorne.

 • Lato
  Lato

  Pisarz zmagający się z materią słowa. Syn zagubiony w trudnych relacjach ze starszym już ojcem. Wreszcie – mężczyzna uwikłany w pełne napięć, erotyki i braku zrozumienia związki. Zafascynowany kobietami, nieumiejący z nimi rozmawiać. Człowiek pełen tłumionych pasji. J.M. Coetzee nie ukrywa tożsamości bohatera. To on sam. Poznajemy go przez jego własny dziennik i pełne emocji opowieści związanych z nim kobiet.

 • Tajny Dziennik
  Tajny Dziennik

  Nikt nie mógł przeczytać Tajnego dziennika wcześniej. Cała twórczość Białoszewskiego to osobliwy pamiętnik. To dzieło – ze względu na stopień szczerości i samoobnażenia – mogło zostać wydane dopiero kilkadziesiąt lat po śmierci poety. W swojej „domowej epopei” Białoszewski przygląda się ludziom, znanym i nieznanym. Przygląda się również sobie, odsłania bujne życie towarzyskie, artystyczne, prywatne, erotyczne.

 • Trzy Małpy
  Trzy Małpy

  W tym samym czasie, gdy w Izraelu wybucha pierwsza intifada, powoli rozpada się gmina żydowska w Göteborgu. Trzynastoletni Jacob znajduje się w samym centrum wydarzeń. Zaledwie pół roku po jego bar micwie rozwodzą się jego rodzice, do ich domu wprowadza się nowy mąż mamy, a jego dziadkowie ze strony mamy i taty przestają ze sobą rozmawiać. Jednak najgorsze wciąż przed nim.

 • Mainstream
  Mainstream

  –Mainstream to pierwsza w Polsce książka w tak wyczerpujący sposób zgłębiająca zjawisko kultury masowej. Autor pokazuje ścieżki światowego przepływu informacji i ciekawe zjawiska, takie jak przeniesienie centrów kulturotwórczych na Daleki Wschód, czy do Indii. Stara się odpowiedzieć na pytanie, dlaczego Europa przegrywa walkę w tej dziedzinie z resztą świata.

Zwiń
Zamknij